Internorm predstavuje smer určujúce riešenia pre okná a dvere!

 

Spoločnosť Internorm  oslavovala 80. výročie

Internorm,  najväčšia medzinárodne uznávaná značka pre okná a dvere s vysokou kvalitou a dizajnom, zorganizovala s pomocou vydavateľstva EUROSTAV v dňoch 13. a 14. apríla v priestoroch vinárstva ELESKO v Modre, stretnutie s architektmi a projektantmi. Cieľom stretnutia bolo pripomenutie si 80. výročia založenia spoločnosti a upozorniť na kvalitu produktov Internorm.

Ako zdôraznil na úvod večera konateľ spoločnosti Ján Kováčik, Internorm ponúka najvyššiu  kvalitu produktov s vedúcou pozíciou v odbore, s vysokou kompetenciou služieb a to od poradenstva cez montáž až po následnú starostlivosť. Produkty Internorm sú bezpečné, spoľahlivé a s dlhou životnosťou a zároveň prechádzajú neustálou inováciou nielen po kvalitatívnej ale aj po dizajnovej stránke.

Technologické know-how, podnikateľská predvídavosť a cit pre dizajn vedú Internorm neustále k špičkovým výkonom: od priekopníctva v oblasti plastových okien k inovatívnym okenným a dverovým systémom až po špičku vysokoizolačných okien z dreva a hliníku.
Do portfólia spoločnosti Internorm  patria okrem plastových a drevo/hliníkových okien aj  hliníkové alebo drevo/hliníkové vchodové dvere, systémy protislnečnej ochrany a ochrany proti hmyzu.

Internorm ponúka smer určujúce riešenia pre okná a dvere s najvyššou energetickou efektívnosťou! Ako jediný výrobca okien v rámci EÚ ponúka až 9 certifikovaných okenných systémov vhodných pre nízkoenergetické a pasívne domy.

 

www.internorm.sk

Ján Kováčik počas úvodnej prezentácie a v kruhu architektov, ktorí prijali pozvanie na oslavu 80. výročia Internorm v ELESKO Modra

 

Vytlačiť